Zakończenie roku szkolnego

23 czerwca 2017 r. o godz. 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Na placu przed szkołą zgromadzili się wszyscy uczniowie klas I-VI. Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu Polski. Piękną deklamacją wiersza popisała się uczennica kl. VIc Milena Gnot. Słowa podziękowania oraz życzenia wakacyjne do uczniów, rodziców i nauczycieli skierowały dyrektor szkoły Bogusława Małek oraz przewodnicząca Rady Rodziców Anna Pych.

Następnie najlepsi uczniowie odebrali nagrody książkowe oraz dyplomy za wysokie wyniki w nauce i czytelnictwie. Ogłoszono także wyniki zawodów Szkolnego Dnia Sportu. Zwycięską klasą okazała się klasa IVb, w nagrodę otrzymali puchar przechodni. Pedagog D. Jańska nagrodziła uczniów za wytrwałość i pracowitość w trakcie zajęć terapeutycznych.

Na koniec pięknie zatańczyła uczennica klasy IIc.

Po części oficjalnej uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach w celu odebrania świadectw, po czym udali się na wakacyjny wypoczynek.

Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły i Przyjaciołom życzymy dużo słońca, wspaniałych podróży, wakacyjnych przygód i miłego odpoczynku.