Turniej szchowy

W dniu 31 maja z okazja zbliżającego się Dnia Dziecka w naszej szkole odbył sie turniej szachowy. Oprócz gospodarzy w zmaganiach na szachownicy brali udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Raciborzu oraz ze Szkoły Podstawowej w Tworkowie.
Nagrody przyznano w trzech kategoriach.  W klasach I-II miejsce trzecie zajął Zygar Adam, miejsce drugie Strzelczyk Arkadiusz a miejsce pierwsze zdobyła Siegmund Paulina.
W kategorii klas III -IV miejsce trzecie zajął Kondys Piotr, miejsce drugie Doniec Mateusz a miejsce pierwsze Grab Marek. W najstarszej kategorii klas V-VI miejsce drugie zajęła Staszewska Anna (uczennica SP13), a miejsce pierwsze Maj Kamil.
Serdecznie gratulujemy!
Turniej sędziował Pan Jan Młynarczyk wraz z wolontariuszami, absolwentami naszej szkoły Joanną Brzenczką oraz Maciejem Małkiem.