Mieliśmy gości!

Wizyta naszych czeskich przyjaciół już za nami!
Już po raz kolejny mogliśmy gościć uczniów z partnerskiej szkoły w Czechach. 19 października odwiedziła nas grupa złożona z 10 uczniów oraz 5 opiekunów z Zakladni Skola z Ostrawy. Program pobytu gości był bardzo urozmaicony. Po miłym powitaniu i pysznym poczęstunku udaliśmy się do Centrum Zabaw Dla Dzieci „Lilu Play”, gdzie wesoło spędziliśmy przedpołudnie z czeskimi kolegami i koleżankami. Grom i zabawom integracyjnym nie było końca a na twarzach dzieci malowały się piękne uśmiechy. Po powrocie nasi przyjaciele zjedli pyszny obiad a następnie wzięli udział w zajęciach plastycznych. Dzieci wykonały wspólnie plakat polsko-czeskiej przyjaźni oraz „kwiaty przyjaźni”, które zabrały ze sobą na pamiątkę pobytu w naszej szkole. Wizyta naszych przyjaciół z Czech była okazją do integracji uczniów oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pedagogami obu szkół.

J. Rzepiel