Dzień Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień w kazdej szkole. Szczęśliwa Trzynastka postanowiła uczcić święto nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły koncertem życzeń. Odwiedziły nas gwiazdy z pierwszych miejsc list przebojow, np. Maryla Rodowicz ze swoją grupa taneczną, zespoł IRA, Hanna Banaszak, Patrycja Markowska i zespół Golec uOrkiestra. Występy piosenkarzy porwały publiczność i z pewnością sprawiły wszystkim wiele radości, o czym świadczyły owacje na stojąco. W części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor Bogusława Małek, która wręczyła nagrody dyrektora. W tym roku wyróżnieni zostali następujący nauczyciele: Violetta Urbas, Bożena Machalska, Justyna Kołodziej, Elżbieta Kocyłowska, Sandra Gwóźdź, Urszula Chlebek, Zuzanna Adam, Sylwia Madera, ks. Zygmunt Nagel oraz Maja Konik-Wachowska. Nagrody powędrowały również do pracowników obsługi: Sylwia Seidler, Anna Stuchły, Stefania Jambor, Celina Sługa, Rita Kowalczyk, Alicja Strzałkowska. Nagrody prezydenta Miasta Racibórz otrzymały nauczycielki Małgorzata Młynarczyk i Renata Muzyk. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

K. Blicharczyk