VII Międzyszkolne Spotkanie Przyjaciół Dzieci

W Raciborzu działa 16 kół Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Jedno z nich znajduje się w naszej szkole. Ze składek członkowskich organizowana jest pomoc dla uczniów, którzy nie mogą liczyć na wsparcie w środowisku rodzinnym. Dzięki TPD jeżdżą na wycieczki, dostają zimową odzież i podręczniki.

2 czerwca odbyło się w Domu Kultury Strzecha VII Międzyszkolne Spotkanie Przyjaciół Dzieci. Co roku uroczystość ta, to okazja do wyróżnienia i nagrodzenia tych, którzy pracują na rzecz dzieci. W tym roku wyróżniono również nauczycieli SP13. Najważniejsze z odznaczeń dla działaczy TPD - odznakę Przyjaciel Dziecka otrzymała dyrektor Bogusława Małek. Statuetki TPD wręczono Zdzisławie Bobyk, Elżbiecie Kocyłowskiej i Andrzejowi Lipcowi. Gratulujemy!