Festyn rodzinny

Festyn rodzinny 2016 już za nami! Dzieci nie mogły się doczekać jego rozpoczęcia. Pierwszaki już na pierwszych lekcjach dopytywały, ile to jeszcze godzin i kiedy to będzie.

Tradycyjnie było mnóstwo atrakcji: zabawy z Psotnikowem, dmuchane zjeżdżalnie, pokaz Ju-Jitsu raciborskiej grupy Łomator, pojawili się szczudlarze z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich, miała swój pokaz straż pożarna (można było się ubrać w strój strażaka!). Nie zabrakło też występów dzieci z klas I-VI. W szkolnej kawiarence na spragnionych czekała  kawa i ciasto (w tym miejscu dziękujemy wszystkim mamom, które upiekły te wszystkie pyszności!), sprzedawano też cegiełki. Na koniec odbyła się licytacja tortu w kształcie motyla.

Tym razem przyświecał nam uczestnikom jeszcze dodatkowy, szczytny cel. Cały dochód z festynu przeznaczono na zdrowie Maćka z kl. 1a, chorującego na aplazję szpiku. Cegiełki wsparli sponsorzy: BMP Sp. z o.o., Dentica 24, Zajazd Biskupi, Sadza SOAP, Jaśkowski.net, Eko-Okna, Lodziarnia Milano, Mili Mali, Rek-Mal Euro Szkło, Salon Snu, Sklep zabawkowy ZABPA, Zakład Doskonalenia Zawodowego, PK Racibórz, Rameta, Optyk-Ocicka, Fryzjernia, Świat Prezentów, Proxeo, Jubiler TIK TAK, Jubiler Pośpiech, ZWik w Raciborzu, Fabryka Urody, Max Elektro, Dabox, Crazy Club, Collection Jadwiga, Qui Modo, Ali Art, studio paznokci ADA, Hele Mele, Restauracja NOT, Meble Benedykt, Kwadrat. Dziękujemy serdecznie!

Dziękujemy Radzie Rodziców za tak wspaniała imprezę. Rodzice spisali się na medal!

Festyn był bardzo udany. Następny za rok. A jak było, można zobaczyć na zdjęciach!