Warto pomagać! Wielkie serca uczniów SP 13.

W okresie przedświątecznym,  uczniowie naszej szkoły, z wielkim zapałem zaangażowali się w akcję „Wspomóż schronisko! Nakarm psisko i kocisko!”. W ramach akcji zbierano dary dla czworonogów ze Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Raciborzu. Wśród zebranych paczek znalazły się koce, miski oraz przede wszystkim, pokarm. Udało nam się zebrać aż 207 kg karmy. Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w akcji! Macie wielkie serca:-)

Szczególną hojnością wykazały się klasy pierwsze: Id, Ic i Ia, które otrzymały dyplomy uznania za aktywny udział w akcji. W środę, 16 grudnia 2015 r., uczniowie klasy Id, pod opieką swoich rodziców oraz wychowawcy klasy, Pani Joanny Rzepiel, przekazali zebrane dary do schroniska. Przy okazji tej wizyty dzieci zwiedziły schronisko i zapoznały się z warunkami w jakich przebywają zwierzęta. Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za zorganizowanie zbiórki. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również tam zawitamy, bo przecież wiadomo, że PIES to najwierniejszy przyjaciel człowieka...i zawsze warto pomagać... Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tej akcji.

Joanna Rzepiel

Wykaz klas biorących udział w szkolnej akcji „Wspomóż schronisko! Nakarm psisko i kocisko!”

Ilość karmy

kocy