Dzień otwarty

26 października szkoła otworzyła swoje podwoje dla rodziców z dziećmi rozpoczynającymi naukę we wrześniu 2016 r. Dyrektor szkoły zapoznała gości z ofertą edukacyjną i zachęciła do zapoznania się z bazą dydaktyczną szkoły.

Uczniowie klasy IIIa pięknie zaprezentowali się w przedstawieniu pt. "Nie płacz, Koziołku". Przypomnieli o wartości przyjaźni i współpracy oraz ukazali negatywne skutki nieposłuszeństwa wobec rodziców. Widownia nagrodziła młodych aktorów oklaskami. Po przedstawieniu rodzice z dziećmi obejrzeli klasy, salę zabaw, salkę do zajęć korekcyjnych oraz inne sale lekcyjne. Można było też kupić nowy numer gazetki szkolnej "Non-Stop 13".

Kolejny dzień otwarty w marcu. Zapraszamy niezdecydowanych do ponownych odwiedzin SP 13.