Zakończenie roku szkolnego

26. czerwca o godz. 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dyrektor szkoły wręczyła nagrody i świadectwa wzorowym uczniom klas IV-V. (Wszystkie wyróżnione osoby wymienione są na stronie Wzorowi uczniowie). Nagrodzono też najlepszych w czytelnictwie oraz uczniów uczęszczających sumiennie na zajęcia do pedagog D. Jańskiej.

Następnie B. Małek złożyła wszystkim życzenia wspaniałych wakacji i miłego wypoczynku i zaprosiła na początek roku szkolnego 1. września. Rada Rodziców przygotowała i rozdała niespodzianki dla nauczycieli.

Potem obejrzeliśmy krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów klas IV. Na koniec wszyscy uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcą i rozdanie świadectw. Gratulujemy wszystkim promocji do następnej klasy.

Wakacje czas zacząć! Odpocznijcie i cali zdrowi wracajcie do nas we wrześniu, aby z nowym zapałem zabrać się do nauki!