Pożegnanie klas VI

25. czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie klas VI. W pierwszej części nastąpiło przekazanie sztandaru klasom piątym oraz nagrodzenie wzorowych i wyróżniających się w różnych dziedzinach uczniów. Lista najlepszych uczniów z klas VI znajduje się pod linkiem Wzorowi uczniowie. Najlepszym sportowcem naszej szkoły w tym roku został Wiktor Chrobak. Został nagrodzony dyplomem i specjalnym upominkiem. Pozostali nasi sportowcy otrzymali dyplomy. Rodzice uczniów za pomoc i współpracę ze szkołą otrzymali Listy gratulacyjne oraz Podziękowania.

Kulminacyjnym momentem było wręczenie Orłów Trzynastki. W tym roku statuetki z rąk dyrektor Bogusławy Małek otrzymały trzy osoby: Tymoteusz Kędzior, Magdalena Jaroniak i Dominik Lazar. Gratulujemy serdecznie! Zasługi naszych Orłów pod linkiem Orły Trzynastki.

Uczniowie pod kierunkiem swoich wychowawczyń Z. Bobyk i K. Blicharczyk przygotowali piękny program artystyczny, w którym takst przeplatany był żywiołowo śpiewanymi piosenkami. Szóstoklasiści zaprezentowali się wspaniale. Było na co popatrzeć!

Na koniec podziękowali za wszystko rodzicom, nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły.

Na pożegnanie zabrały głos wizytator Maria Szymanowska i dyrektor Bogusława Małek. Pochwaliły szóstoklasistów za występ oraz złożyły życzenia wspaniałych wakacji.