Apel dla klas I-III

9 marca w naszej szkole odbył się apel dla klas I-III poświęcony prawom dziecka zatytułowany: „My dzieci mamy swoje prawa". Program apelu przygotowały wychowawczyni klasy IIa Małgorzata Riemel i wychowawczyni świetlicy Justyna Kołodziej, a wzięły w nim udział dzieci z klas IIa, IIIa oraz dzieci ze świetlicy.

Uczniowie recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki z repertuaru Arki Noego. Podczas apelu ogłoszone zostały także wyniki konkursu plastycznego pt: „Dzieci całego świata". Laureatami zostali:

I miejsce : Patrycja Urban kl.Ia, Dominik Lazar kl.Ib oraz Magdalena Lazar kl.IIIb.

II miejsce: Maja Muszyńska kl.IIb, Sandra Nowakowska i Ania Derwisz kl.IIb oraz Wiktor Chrobak kl.Ib.

III miejsce: Julia Mokry kl.IIb, Wiktoria Gaducewicz kl.IIb oraz Krzysztof Prasek kl.IIa.

Zostały również przyznane wyróżnienia, które otrzymali:  Jessica Kustos kl.IIb, Przemysław Grabowski kl.Ib, Kaja Piechaczek kl.Ia, Michał Załęski kl.Ib i Michał Zagrobelny kl.Ia. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach plastycznych.

Justyna Kołodziej