Dzień Babci i Dziadka

25 stycznia najmłodsi uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wraz z paniami Justyną Kołodziej i Bożeną Kunikowską-Bula gościli w Domu Pomocy Społecznej przy Placu Jagiełły. Wystawili tam przedstawienie dla wszystkich babć i dziadków z okazji ich święta.

Dzieci zaśpiewały piosenki z repertuaru Arki Noego, zatańczył świetlicowy zespół „Uśmiech", zatańczono menueta, recytowano wiersze oraz odegrano skecz. Na zakończenie młodzi artyści wręczyli babciom i dziadkom wykonane własnoręcznie kwiatki. Dzieci zostały nagrodzone dużymi brawami i otrzymały zaproszenie do ponownego odwiedzenia Domu Pomocy Społecznej.

Świetlicowych artystów podziwiały także dzieci z Przedszkola Nr 12 i 13, które odwiedziły Szkołę (27 i 29 stycznia bieżącego roku). Przedszkolaki zobaczyły przedstawienie przygotowane z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz zwiedziły szkołę. Przekonały się, że w szkole nie tylko będą się uczyć, ale także będą się bawić, tańczyć, śpiewać piosenki i recytować wiersze.

Świetlica szkolna to miejsce, w którym dzieci chętnie i przyjemnie spędzają czas wolny czekając na swoich rodziców i opiekunów.

Justyna Kołodziej