Zakończenie roku szkolnego

28. czerwca o godz. 9.00 wszyscy uczniowie klas I-V, ich rodzice i nauczyciele spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego. Była to okazja do wręczenia nagród wyróżniającym się w nauce uczniom. Na początek wszyscy obecni usłyszeli nazwiska tegorocznych Orłów Trzynastki. W tym roku tym tytułem zostały uhonorowane uczennice klasy VI b: Magdalena Lazar, Maria Kwiotek i Martyna Alker. Dyrektor szkoły B. Małek odczytała krótkie charakterystyki uczennic i ich osiągnięcia z ostatnich trzech lat. Wręczyła im też świadectwa z wyróżnieniem. Statuetki Orła Trzynastki dziewczęta otrzymały dzień wcześniej na uroczystości pożegnania klas szóstych.

Następnie Dyrektor szkoły wręczyła nagrody i świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas IV-V. Lista wszystkich wyróżnionych uczniów znajduje się w pod linkiem Wzorowi uczniowie. Dyrektor wręczyła też nagrody laureatom konkursów z matematyki, historii, przyrody, języka polskiego i angielskiego. Z ich nazwiskami można zapoznać się pod linkiem Nasze sukcesy.

Bibliotekarka J. Kalwala wręczyła dyplomy najlepszym czytelnikom w roku szkolnym 2012/2013.

Wreszcie głos zabrali uczniowie klas II, którzy pod opieką swych wychowawczyń przygotowali krótki program artystyczny. Nie zabrakło wierszy o wakacjach i wesołych piosenek, a nawet tańca. Mali aktorzy przypomnieli też o ważnych zasadach zachowania się w czasie wakacji.

Na zakończenie Dyrektor szkoły złożyła wszystkim życzenia wspaniałych wakacji i zaprosiła uczniów do klas na wręczenie świadectw.