Raport z ewaluacji zewnętrznej

Od 20 marca do 5 kwietnia w naszej szkole przeprowadzono ewaluację zewnętrzną.
Raport z ewaluacji, dostępny dla każdego, zamieszczony został na platformie internetowej www.npseo.pl, jest efektem kilkutygodniowej pracy zespołu wizytatorów ds. ewaluacji w szkoleTo źródło informacji na temat badanej placówki. Tworzy opis pozwalający rodzicom, uczniom, nauczycielom i wszystkim zainteresowanym dowiedzieć się, jak wartościowe są działania podejmowane w szkole. Określa poziom spełniania wymagań stawianych szkołom przez państwo. Ministerstwo zdefiniowało 17 wymagań wobec szkół i innych placówek edukacyjnych, dotyczących najróżniejszych dziedzin: od wyników nauczania, realizacji obowiązującej podstawy programowej, przez rozwijanie aktywności i umiejętności społecznych uczniów, współpracę z rodzicami, po organizację pracy placówki, w tym jej warunki lokalowe i wyposażenie. Każde z tych wymagań dana szkoła lub placówka może spełnić na poziomie od A do E. Nasza szkoła uzyskała po pięć ocen A (poziom bardzo wysoki) i B (poziom wysoki). Pod linkiem http://www.seo2.npseo.pl/reports/1000126154136.pdf zamieszczony jest raport w całości. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami ewaluacji.