Bal karnawałowy

4 lutego uczniowie klas I-III wzięli udział  w balu karnawałowym. Wszyscy przygotowali jakieś przebranie.

Największą pomysłowością wykazali się rodzice uczniów, którzy sami przygotowali strój swoim pociechom. Niektórzy  wypożyczyli lub zakupili w sklepie. Możliwości obecnie jest wiele. Można było zobaczyć wiele księżniczek, królów, piratów, czarodziejów, postacie z bajek czy filmów dla dzieci.  Piękne tancerki,  Indian, cyganki, żołnierzy, a nawet żółwie i żyrafy. Nie sposób wymienić wszystkie pomysły.
W sali gimnastycznej zrobiło się wesoło i kolorowo. Niektórych uczniów trudno było rozpoznać, tak odmieniło ich przebranie. Nikt się nie nudził, ponieważ całą zabawą kierował wodzirej. Dobrze dobrał muzykę i zabawy dla młodych balowiczów. Dzieci tańczyły i śpiewały. Na chwilę odpoczynku szły do swoich klas, gdzie miały przygotowany przez wychowawczynie i rodziców słodki poczęstunek i coś do picia.
Zabawa była naprawdę doskonała. Jak wyglądała, można obejrzeć w Galerii na stronie szkoły.