Dzień Edukacji Narodowej

Nieco wcześniej niż w kalendarzu, 13 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Uroczyście obchodzony w instytucjach związanych z edukacją, jest okazją do nagradzania wyróżniających się dla edukacji osób. W SP13 odbyła się akademia. W części oficjalnej głos zabrała dyrektor szkoły Bogusława Małek, która złożyła nauczycielom życzenia z okazji  święta, oraz wręczyła niektórym z nich i pracownikom obsługi przyznane przez siebie nagrody.

Uroczystość została uświetniona, doskonale przygotowanym, występem Teatru Trzynastka.  Młodzi aktorzy byli wspaniali. Niektórzy debiutanci zaskoczyli widzów swoim talentem aktorskim. Dziękujemy!

Program artystyczny przygotowały jak zwykle Z. Bobyk i E. Kocyłowska we współpracy z K. Jasion, A. Lipcem i B. Czerepok.