Wolontariusze na wycieczce

Dnia 20 czerwca wolontariusze z naszej szkoły byli na wycieczce w Drem-parku w Ochabach. Wycieczka ta była nagrodą dla uczniów, którzy cały rok byli zaangażowani w działalność wolontariacką na rzecz łódzkiej Fundacji "Okaż Serce Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym".

Wolontariusze zwiedzili park miniatur, park dinozaurów, zobaczyli oceanarium prehistoryczne, śmiałkowie (99% uczestników) przeszli tor przeszkód w parku linowym. Kto chciał mógł wyskakać się na trampolinach i skorzystać z innych atrakcji placu zabaw. Wycieczka była bardzo udana a pogoda dopisała w 110%, bo było wręcz upalnie. Była to już kolejna taka wycieczka, bo wolontariusze działają w SP13 od kilku lat. Wcześniej wycieczki odbyły się do Parku Jurajskiego w Krasiejowie i do Wesołego Miasteczka w Chorzowie.
Dorota Jańska