Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

22 czerwca o godzinie 9.00 miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I-V. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i hymnu Polski. Dyrektor szkoły Bogusława Małek odczytała list Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka z okazji zakończenia roku szkolnego i wygłosiła krótkie przemówienie.

Potem uczniowie przedstawili program artystyczny nawiązujący treścią do rozpoczynających się wakacji. I w końcu nastała chwila rozdania nagród za wyniki w różnych konkursach i w nauce. Pani Dyrektor z pomocą nauczycieli wychowawców wręczyła nagrody i świadectwa wyróżniającym się uczniom. Najwięcej nagród otrzymał Jacek Nitychoruk, uczeń klasy Vb.

Następnie wszyscy rozeszli się do klas, by pożegnać się z wychowawcami.

Życzymy miłego wypoczynku i wspaniałych wakacji, aby było co wspominać we wrześniu.