Festyn Ekologiczny

27 maja na raciborskim rynku odbył się Festyn Ekologiczny organizowany przez Urząd miasta Racibórz. W tym roku w związku z niesprzyjającą aurą odwołano wystawki prac prezentowanych przez szkoły. Dekorację naszego stoiska przygotowały panie K. Jasion, B. Kunikowska-Bula i J. Kołodziej. Tematem przewodnim tegorocznych prac były papierowe kwiaty przestrzenne.

W części artystycznej występowali uczniowie z klasy IIa pod opieką M. Riemel, dzieci ze świetlicy przygotowane przez swoje wychowawczynie oraz Julia Han i Weronika Modlich z kl. IVb. Muzyczną oprawą zajęła się też D. Domin.

Najmłodsi recytowali wiersze ostrzegające przed zagrożeniami współczesnego świata i zaśpiewali piosenki pt. "Ziemia" i "Ukryte marzenia". Przygotowali też wspaniałe stroje pod kierunkiem pań  B. Kunikowskiej-Buli i J. Kołodziej.

Młodzi artyścii godnie reprezentowali naszą szkołę. Występ obserwowali licznie zgromadzeni rodzice oraz inni mieszkańcy Raciborza.

B. Kunikowska-Bula