Konkurs talentów

Z okazji pierwszego dnia wiosny odbył się w naszej szkole konkurs talentów. Po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili, że są niezwykle uzdolnieni, a ich zainteresowania są przeróżne. Mieliśmy okazję podziwiać tancerzy, wokalistów, muzyków i "wirtuozów" kubków i kostki Rubika.kazji pierwszego dnia wiosny odbył się w naszej szkole konkurs talentów. Po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili, że są niezwykle uzdolnieni, a ich zainteresowania są przeróżne. Mieliśmy okazję podziwiać tancerzy, wokalistów, muzyków i "wirtuozów" kubków i kostki Rubika.

Jury zdecydowało o przyznaniu wyróżnienia Martynie Niedźwiedzkiej (kl. VIIa - śpiew), III miejsce zajęły Amelia Bednarek i Paulina Kanclerz (kl. Vc - taniec), II miejsce powędrowało w ręce Zuzanny Zarównej (kl. Vb - gitara). Na I miejscu znalazło się aż troje artystów, którzy powalczą o Grand Prix podczas festynu rodzinnego. Wśród laureatów znaleźli się: Milena Gnot i Małgorzata Walter (kl. VIIc - taniec), Julia Sobczyńska (kl. Va - śpiew) i Kamil Kwaśniewicz (kl. VIa - keybord). Reprezentanci publiczności również przyznali swoje nagrody. Wyróżnieni zostali bracia Łukasz i Krzysztof Wojteczek (kl. IV a i VII a - kostka Rubika), a nagrodę główną publiczności otrzymały Milena Gnot i Małgorzata Walter. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom!

K. Blicharczyk