Nowy rok szkolny

3 września 2018 r. odbyło się Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019. Był to wyjątkowy dzień nie tylko dla pierwszaków, którzy rozpoczęli w tym dniu swoją szkolną przygodę, ale również dla całej społeczności SP 13, która oficjalnie mogła cieszyć się z otwarcia nowego, wielofunkcyjnego boiska. O godz. 11:00 podczas Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego w obecności władz miasta, dyrektorów szkół i zaproszonych gości nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi, a ksiądz proboszcz Marian Obruśnik poświęcił obiekt i życzył wszystkim uczniom bezpiecznej zabawy oraz wielu sportowych sukcesów. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w budowę naszego boiska, jesteśmy z niego bardzo dumni i wierzymy, że posłuży wielu pokoleniom nowych sportowców.

K. Blicharczyk